משרדינו מתמחה במגוון תחומי התמחות הנוגעים לדין המסחרי אזרחי

להלן פירוט תחומי ההתמחות שלנו:

עורך דין דיני ביטוח

תחום דיני הביטוח הוא תחום שהולך יד ביד עם התחום המסחרי, ליתר דיוק על מנת לתת מענה ללקוחות בתחום המסחרי על עורך הדין בתחום המסחרי להתמחות גם בדיני ביטוח, חברתנו מייצגת ומספקת ייעוץ  למיטב חברות הביטוח מהגדולות במשק בישראל, חברתנו מייצגת גם חברות ביטוח וגם חברות פרטיות ואנשים פרטיים בכל הקשור לתביעות ביטוח ורכוש. אנו מתמחים גם בדיני נזיקין ומשפט אזרחי על מנת לייצג את קהל לקוחותינו בצורה הטובה ביותר בתביעות רכוש וביטוח. נשמח לעזור ולייעץ גם לכם ,צרו קשר ונחזור אליכם עוד היום.

עורך דין מסחרי אזרחי

משרדו הוא משרד אורחי דין אזרחי-מסחרי קלאסי, המתמקד בליטיגציה אזרחית-מסחרית,ייצוג והופעה בבתי משפט בהליכי משפט, ייעוץ וליווי בתהליכים עסקיים שונים,אנו מייעצים ומלווים חברות באופן צמוד ומספקים להן מענה לכל הצרכים המשפטיים שהם זקוקים, ניהול משא ומתן,עריכת חוזים והסכים,מיזוגי חברות,ייעוץ משפטי ,ניהול משברים,ועריכת הסכמים,אנו שמים דגש על שירות אמין מקצועי ופתוח עם קהל לקוחותינו במהלך הייצוג הייעוץ ולאחר מכן.

עורך דין הוצאה לפועל

משרדנו מספק ייעוץ ,הגנה, וניהול תיקי הוצאה לפועל ללקוחות פרטיים וחברות, הוצאה לפועל הנה מערכת שמספקת שירות של גביית חובות של חייבים לנושים, במקרים רבים ישנן חברות עם חובות לא מסופקים וחובות אבודים אשר לא יודעות כיצד לעמוד מול רשויות ההוצאה לפועל או שברצונם להעביר את התיק לגורם ממוחה עורך דין אשר מספק שירותים אלו  משרדנו בעל וותק עשיר בתחום ההוצאה בפועל החל מייעוץ לחברות גדולות ניהול תיקים ועוד.

עורך דין פירוק חברות

פירוק חברות הנו הליך סגירת עסק לעיתים ההליך נובע עקב קשיים כלכליים של העסק אך לעתים מרצון הבעלים, הליכי פירוק חברות הנם הליכים מורכבים המצריכים ייעוץ ולווי משפטי לאורך כל התקופה. לעתים אף יש מצבים כי חברות לא פעילות מספר שנים מקבלות אגרות וקנסות, כדי להמנע ממצב זה יש צורך לפרק את החברה ברשם החברות, משרדינו מספקים שרותים אלה נשמח לעזור לכל , צרו קשר לכל שאלה.

עורך דין איחוד תיקים

אדם או חברה אשר נפתחו נגדו מספר תיקים בהוצאה לפועל רשאי לדרוש על פי חוק איחוד תיקים, במידה ואושרה הבקשה תיקי הלקוח מכל סניפי הוצאה לפעול בארץ מתאגדים לתיק אחד , תיק זה נקרא תיק איחוד, היתרון הראשי באיחוד תיקים הוא נוחויות החייב אשר לא חייב להתרוצץ סחור וסחור בסניפי ביטוח לאומי ברחבי הארץ. משרדינו מטפלים בנושא איחוד תיקים ונשמח לעזור לכם על הצד הטוב ביותר במידת הצורך.

עורך דין פשיטות רגל

אדם או חברה אשר נקלעו לקשיים כלכליים ואשר אינם יכולים לפרוע את חובם לרוב יכריזו על פשיטת רגל, בחלק מהמקרים הנושים ינסו לכנס את נכסיו של פושט הרגל אך לפעמים לא. משרדנו מספק ייעוץ ,הגנה, וניהול תיקי פשיטת רגל ללקוחות פרטיים וחברות,תהליך פשיטת רגל הנו תהליך לא נעים ואף מסורבל לעתים , בעזרת עורך דין נכון ניתן לעבור תקופה זו על הצד הטוב ביותר, משרדנו מתמחה בנושא פשיטת רגל בעסקים וחברות אנו בעל ניסיון וידע עשיר בתחום.

נשמח לעמוד לשירותכם צרו קשר לייעוץ ופרטים